Oferujemy produkty firm

1f

fortress diagnostics – jest to firma diagnostyczna posiadająca w swojej ofercie bogatą gamę testów ELISA do diagnostyki chorób, alergii, markerów nowotworowych i sercowych, różnego rodzaju dysfunkcji narządów, chorób autoimmunologicznych, infekcji różnego pochodzenia oraz czynników związanych z płodnością i wykorzystywanych w badaniach prenatalnych. W ofercie firmy Fortress znajdują się również czytniki ELISA oraz płuczka.

1d

InvivoGen – oferuje szeroki wybór różnego rodzaju produktów w tym m.in. zestawy do wykrywania i usuwania mikoplazmy, selektywne antybiotyki, zestawy do wykrywania endotoksyn, odczynniki do transfekcji, systemy reporterowe, reporterowe linie komórkowe, zestawy do klonowania i ekspresji, komórki kompetentne, plazmidy z genami i promotorami, przeciwciała, inhibitory reakcji, immunomodulatory, ligandy i cytokiny PRR, czy pożywki do E.Coli.

1b

National Lab – producent wysokiej klasy produktów chłodniczych do użytku laboratoryjnego.Posiada w swojej ofercie zamrażarki do – 86 stopni Celcjusza zarówno skrzyniowe jak i wolnostojące, lodówki, lodówko-zamrażarki, lodówki do banków krwi i farmacji, wymienniki ciepła oraz systemy inwentaryzacyjne.

1a

VACUTEST kima – oferuje szeroką gamę akcesoriów do laboratoriów naukowych i diagnostycznych, w tym m.in. probówki do próżniowego pobierania krwi, probówki do moczu, tradycyjne probówki do krwi, strzykawki i igły, końcówki do pipet, probówki wirówkowe, płytki, pipety pastuera, ezy, głaszczki oraz pożywki mikrobiologiczne.

9

A&A Biotechnology – oferuje blisko 200 produktów obejmujących zestawy do izolacji kwasów nukleinowych (DNA, RNA) z różnorodnych źródeł materiału biologicznego, odczynniki do reakcji PCR, Real-Time PCR, Hot-Start PCR, rekombinowane białka i enzymy lityczne.

*z oferty firmy A&A Biotechnology promocja dotyczy tylko zestawów do izolacji

2

SACACE BIOTECHNOLOGIES – oferuje ponad 140 kompletnych zestawów do diagnostyki medycznej, weterynaryjnej oraz badania żywności. Zestawy te zawierają wszystkie odczynniki do ekstrakcji kwasów nukleinowych, amplifikacji (PCR lub RT-PCR) i wykrywania amplifikowanych produktów. Wszystkie oferowane produkty charakteryzują się wysoką swoistością, wyśmienitą czułością, bardzo wysoką stabilnością i powtarzalnością w powiązaniu z bardzo konkurencyjną
ceną

5

Dominique Dutscher – oferuje szeroką gamę akcesoriów do laboratorium: tipsy, pipety automatyczne, elektroniczne, serologiczne i pasteura, krioprobówki, probówki, eppendorfy, płytki, pudełka i stojaki, odczynniki i plastiki do hodowli komórkowych, skrobaczki, ezy, płytki Petriego, rękawiczki, pojemniki, filtry, taśmy do autoklawu i wiele, wiele innych produktów

4

BACHEM – Oferuje szeroki zakres biologicznie aktywnych peptydów, pochodnych aminokwasów oraz produktów immunologicznych i biochemicznych używanych w badaniach nad białkami

7

GeneCraft – to niemiecka firma, która oferuje szeroki zakres produktów do PCR, w tym polimerazy, dNTP’s, master mixy zwykłe i do Real-Time PCR, enzymy restrykcyjne.

1

Biosigma – włoski producent akcesoriów laboratoryjnych, posiada w swojej ofercie m.in.: system do archiwizacji próbek, krioprobówki, pipety, probówki, płytki, końcówki do pipet.